KURUMSAL

Hakkımızda

ESİT ELEKTRİK, 2000 yılında alçak ve orta gerilim ölçü trafoları, güç kondansatörleri, mesnet izolatörleri, kapasitif izolatörleri ve pano yardımcı malzemeleri üretimi ile başlayarak sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. 30 yıllık deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle 7.000 m2 kapalı alana sahip yeni tesislerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Her türlü ihtiyaca, yeniliğe cevap verebilmek adına yapılan Ar&Ge çalışmaları, ileri teknoloji kullanımıyla talepleri zamanında ve kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Esit Elektrik, iç ve dış pazardaki konumunu arttırarak uzun vadede gerek yurtiçi gerekse yurtdışında müşteri ihtiyaçlarına yönelik üretim ve teknoloji kullanımını arttırmaya devam ettirmektedir. Ürün çeşitliliği, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri odaklılığını sürdürerek pazardaki değişimlere hızlı ve kalıcı çözümler getirerek ihtiyaçları zamanında karşılamayı hedeflemiştir.

ESİT ELEKTRİK sahip olduğu ISO 9001: 2008 kalite ve ISO 14001: 2004 çevre belgelerinin yanı sıra OHSAS 18001: 2007 belgesi ile de çalışanlarının emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olduğu tescillenmiştir.

Kalite ve çevre yönetiminin gerekliliğine ek olarak iş sağlığı ve güvenliği sağlanması konusunda planlı ve sistemli çalışmalarının yürütülmesi sürekli iyileştirilerek korunabilmesi için gereken çalışmalar devam ettirilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, ESİT ELEKTRİK, "Ölçü Aletleri Ulusal Tip Onay Belgesine" de sahiptir.

ESİT ELEKTRİK, 2009 yılında yeni tesislerine taşınarak, kapasitesini iki kat arttırmış, hizmet ve kalite anlayışını üst seviyeye çıkararak uluslar arası alanda faaliyetlerine devam etmektedir.